premiumline - dana-network.com - Copper Solution

تجهیزات کابل سری 5e

با ایجاد درخواستهای سرعت بالاتر برای انتقال اطلاعات در شبکه LAN، سازمان IEEE در سال 1998 استاندارد 802.3z و پروتکل 1000Base-T را روی Cat5e و سطوح بالاتر تصویب کرد و پس از آن با ورود به قرن 21، Cat5e در بازار کاملا جایگزین Cat5 شد.

از آنجاییکه 1000Base-T روی Cat5e صرفا به صورت Full Duplex کار میکند، از هر 4 زوج به صورت همزمان استفاده می شود. این یعنی هر زوج از سه زوج دیگر و نیز از زمین اختلال می گیرد. بنابراین تمام ارتباطات و اتصالات می بایست از Headroom بسیار بالایی برخوردار باشند.

شرکت Premium Line قطعات سری 5e را به طور کامل تولید می نماید و استانداردهای ANSI/TIA 568-C.2, ISO/IEC 11801 ED.2, EN 50173-1 را تضمین میکند. حتی بهتر از این، به عنوان یک مارک آلمانی، Premium Line برای شما استاندارد محیط زیست EU RoHS را نیز رعایت می کند.

این روزها با افزایش خدمات بر روی اترنت ار قبیل IP Phone، IP Canera، امنیت و سیستم کنترل، خانه های هوشمند و ….، بازار کابلهای سری 5e را توسعه بخشیده اند. همچنین با توجه به نیاز سیستمهای تلفن، تمامی زیر مجموعه های تلفن از کابلهای سری 5e استفاده خواهند نمود. بر اساس تمامی موارد فوق، Premium Line همیشه راه کارهای سری 5e را برای شما مهیا خواهد نمود.