premiumline - dana-network.com - Copper Solution

پریمیوم لاین با بیش از 20 سال تجربه و دانش فنی در زمینه طراحی و تولید محصولات ارتباطی، به طور همزمان اقدام به احداث دو گروه و آزمایشگاه در خصوص تحقیق و توسعه و نیز تضمین کیفیت نموده است. از اینرو به شما اطمینان خاطر می دهیم که کلیه تجهیزات جانبی و کابلهای این شرکت قطعا انتخاب اول شما خواهند بود.

راهکار و تجهیزات جانبی

امروزه راه کار سری 6 پرمصرفترین راهکار زیر ساخت شبکه می باشد. از آنجاییکه رویکرد پریمیوم لاین همواره ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات بوده و هست، این کمپانی کلیه محصولات خود یعنی کابلها، پچ کوردها، پچ پنلها، کیستونها و پریزها را به تائید آزمایشگاههای مرجع از جمله 3P و ETL رسانیده است. پس از اخذ نتایج عالی طی سالهای متوالی در بازار و نیز به روز رسانی مداوم و مستمر اکنون این اطمینان به شما داده می شود که از لحاظ کیفی و نیز قیمت، سودآوری بسیار بالایی نصیبتان خواهد شد.

تضمین کیفیت

به منظور داشتن یک لینک بسیار عالی در پروژه ها، اولین شرط این است که مطمئن شوید که یا کلیه تجهیزات از یک برند باشند یا اینکه از سیگنالهای یکسان در انتقال اطلاعات استفاده کنند. پریمیوم لاین به شما راهکار کامل سری 6 را با تضمین کلیه شرایط فوق پیشنهاد می دهد، علاوه بر این به دلیل وجود یک سیستم کنترل کیفیت داخلی (درون سازمانی) بر روی سیگنال تک تک محصولات به منظور رسیدن به بالاترین حد کیفیت یک لینک، نصب و تست در محل اجرای پروژه به سهولت صورت می پذیرد.

از تعهدات 25 ساله ما بهره مند شوید

به منظور حمایت از شرکتهایی که محصولات پریمیوم لاین را به طور کامل استفاده کرده اند، این شرکت خدمات خود را تا 25 سال به مشتریان محترم ارائه می نماید. پریمیوم لاین برای نصب کنندگان و توزیع کنندگان محصولات خود گواهینامه صادر می نماید. با این گواهینامه، کلیه اعضاء از 25 سال خدمات مذکور بهره مند خواهند شد.